5 godzin w Makao – mini galeria z Instagramu

Podczas naszej styczniowj wizyty w Hong Kongu pomyśleliśmy, że może by tak przy okazji zobaczyć Makao. Jak pomyśleliśmy tak zrobiliśmy, i razem z kilkuset chińskimi turystami wsiedliśmy rano na prom, który w ciągu godziny dowiózł nas do  światowej stolicy hazardu.

To właśnie kasyno było pierwszym miejscem, które postanowiliśmy odwiedzić. Niestety nie udało się, bo osoby niepełnoletnie nie mają do nich prawa wstępu. Jeśli pomyślałeś właśnie, że jestem niepełnoletnia, to bardzo mi miło, ale niestety jestem bardzo pełnoletnia. Niepełnoletnia była Olivia (miała akurat 6 miesięcy). Nic nie pomogły tłumaczenia, że mała i tak nie dosięgnie do jednorękiego bandyty – strażnik był nieugięty.

Poszliśmy więc dalej, za tłumem turystów, który doprowadziła nas na słynny Plac Senado, a potem pod jeszcze słynniejsze ruiny kościoła Św. Pawła. Ilość ludzi była wszędzie tak ogromna, że zobaczenie tych kilku miejsc zajęło nam ze trzy godziny i wycisnęło z nas siódme poty. Pokręciliśmy się jeszcze trochę po okolicy, by po pięciu godzinach wrócić do Hong Kongu, któremu Makao według mnie nie dorasta do pięt. W związku z powyższym do pokazania jest tylko kilka zdjęć, a do napisania jeszcze mniej.

Maccau01
Maccau8
Maccau6
Maccau4
Maccau04
Maccau03
Maccau2
Maccau02

ŚLEDŹ MNIE NA INSTAGRAMIE

10 rzeczy, ktore musisz zrobić w Melbourne
O tym jak dziecko nie zrujnowało mi życia

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj mnie o nowych komentarzach na e-mail. Możesz także SUBSKRYBOWAĆ ten wpis bez komentowania.