Wesołych Świąt

Christmas tree

Choinka stoi od tygodnia, pierniczki upieczony, buraki na barszcz ukiszone, grzyby suszone też są, a ja nadal nie czuję świątecznego klimatu. Zresztą nigdy go w Australii nie potrafiłam poczuć. Aura nie sprzyja. I mimo, ze w tym roku mamy w Sydney najzimniejsze lato od 51 lat, to i tak jest zdecydowanie za ciepło (20-22 stopnie) i za słoneczne jak na Boże Narodzenie do jakiego jestem przyzwyczajona. Może jutro, kiedy zasiądziemy do Wigilii, a z płyty popłyną kolędy, poczuję w końcu, ze to Święta.

W każdym razie celem tego postu miały być życzenia.

Chcielibyśmy życzyć Ci bardzo radosnych Świat w gronie najbliższych. Niech to będzie czas spokojny, bo spokój sprzyja przemyśleniom. A warto zastanowić się nad tym jak minął ten rok i nad tym jaki będzie kolejny. Życzymy Ci także, aby w czasie Świąt udało Ci się odpocząć od codziennego zgiełku i nabrać dystansu do tego co wokoło. A Nowy Rok, który czeka już za rogiem, by był rokiem, w którym spełni się Twoje największe marzenia. 

Nasza sydnejska "bucket list", czyli plan działania na 2012 i 2013
Podsumowanie roku 2011

2 komentarze

  1. U nas w Perth po od 31 do 34 bedzie sie wachac w ten weekend :*

    Post a Reply
  2. Oby do Wigilii nastroj nadszedl!

    Takze Wam zycze spokojnych Swiat przepelnionych smiechem, radoscia, dobrym jedzeniem i jeszcze lepszymi przyjaciolmi, a takze wszystkiego najlepszego na Nowy Rok – niech nam wszystkim przyniesie spelnienie chociaz jednego z naszych marzen!

    Monika

    Post a Reply

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj mnie o nowych komentarzach na e-mail. Możesz także SUBSKRYBOWAĆ ten wpis bez komentowania.