Aktualności

1. Parapetówa miała być w sobotę, ale się nie odbyła. Był długi weekend, część znajomych w związku z tym powyjeżdżała. Impreza przełożna. Co się odwlecze to nie uciecze ;)

2. P. zaczął dziś drugi tydzień w pracy. W zeszłym tygodniu pracował przez 3 dni w korporacji, ale dostał lepiej płatną i ciekawszą ofertę w małej firmie, więc się przeniósł. Tak się złożyło, że firma jest dwie ulice od naszego mieszkania, więc żeby zdążyć na 9.00 wychodzi o 8.55.

3. Za mną 3 tygodnie szukania pracy. Może w tym tygodniu coś się rozwiąże, bo czekam na info od kilku agencji rekrutacyjnej w sprawie tego, czy klienci (czyli potencjalni pracodawcy) zechcą łaskawie zaprosić mnie na interwju. Jak nic pozytywnego nie usłyszę to trzeba będzie szukać dalej. 3 tygodnie szukania to może nie jakoś bardzo długo, ale szlag mnie trafia. Nie mogę tak siedzieć w domu i nic nie robić.

4. Właśnie okazało się, że w związku z Bożym Narodzeniem będziemy mieć prawdopodobnie 10 dni wolnego (większość firm zamyka się tutaj na okres między świętami i nowym rokiem), więc powoli zaczynamy myśleć, gdzie się wtedy wybierzemy. To dopiero za niecałe 3 miesiące, ale trochę nas nosi, więc nie możemy sobie odmówić przjemności fantazjowania :)

Buahahahaha :))))
Finał

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj mnie o nowych komentarzach na e-mail. Możesz także SUBSKRYBOWAĆ ten wpis bez komentowania.