Kaikoura

Kaikoura to jedno z najładniej położonych miasteczek w jakich byliśmy. Malowniczy półwysep, piękny błękitny ocean i góry zaraz przy brzegu. Do Kaikoura przyjeżdża się przede wszystkim po to, aby zobaczyć różne morskie zwierzaki. Mieliśmy trochę pecha, bo mimo, że widzieliśmy co najmniej dziesięć wielorybów, to cały czas spały. Tak, wieloryby też śpią :) Po prostu dryfują na powierzchni wody. Tylko raz jeden z nich zanurkował i pokazał ogon.

Kaikoura, New Zealand
Kaikoura, New Zealand
Kaikoura, New Zealand

Kaikoura, New Zealand

Banks Peninsula
Abel Tasman National Park

2 komentarze

  1. to dokladnie tak jak u nas, my tez widzielismy chyba z 10 wielorybow i wszystkie spaly, czasami wypuszczaly male fontanny wody i tylko jeden zanurkowal i pokazal ogon.
    Magda propunuje wspolna wyprawe na nurkowanie z wielorybami na wyspie Vava’u -Tonga http://www.whaleswim.com, rezerwowalismy te wyprawe dla naszych klientow i bardzo im sie podobalo.
    Znam dobrze Rae Gill dyrektorke tej firmy, czesto rozmawialysmy godzinami przez telefon, zapraszala mnie na wyprawe wiec jak tylko znowu wszyscy wrocimy do Australii proponuje pierwsze wakacje na Tonga :)

    Post a Reply

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj mnie o nowych komentarzach na e-mail. Możesz także SUBSKRYBOWAĆ ten wpis bez komentowania.