Jesteśmy w finale – dzięki za głosy!

No i jesteśmy w finale wraz z dziesięcioma innymi blogami:) Dziękujemy wszystkim, którzy na nas głosowali. Teraz kolejny etap, czyli wybór przez jury tego najlepszego w każdej z kategorii. Wyniki mają być znane 1 lutego.

Właśnie rozpoczęło się także głosowanie na Bloga Bloggerów – wśród finalistów wszystkich kategorii internauci mają wybrać najlepszy blog. Znów głosuje się przez wysłanie SMSa. Jeśli macie ochotę – wyślijcie (D00045 na numer 7144). My w tym czasie skupimy się na czekaniu na wynik jury. A w zasadzie to czekać będziemy przy okazji podziwiania boskich widoków. Bo przed nami Patagonia :

Na zachód od Mendozy
Mendoza i wino

2 komentarze

  1. Trzymam kciuki! Śledząc blog od początku jestem coraz bardziej ciekawa, jak i gdzie ułożycie sobie życie, gdy podróż dobiegnie końca.

    Pozdrawiam

    Post a Reply
  2. Odkąd trafiłam na Waszą stronę nie mogę przestać myśleć o tym, żeby zrobić sobie przerwę w karierze i codziennej gonitwie. Chciałabym, tak jak Wy,i uciec gdzieś na koniec świata. Z jednej strony jestem na Was wściekła, że zburzyliście mój spokój i moją radość życia. Z drugiej strony bardzo Wam dziękuję, bo pokazaliście mi zupełnie nową drogę i nowy cel. Dlatego zagłosowałam na Waszego bloga, choć nigdy nie biorę udziału w nabijaniu kabzy organizatorów tego typu głupot, i mam nadzieję, że wygracie duuużo pieniędzy, żebyście Wy mogli dłużej podróżować, a ja – dłużej czytać Waszego bloga. Powodzenia.

    Post a Reply

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj mnie o nowych komentarzach na e-mail. Możesz także SUBSKRYBOWAĆ ten wpis bez komentowania.